Студентські організації та медіа ресурси

Студентська Рада: Детальніше

Профспілка: Детальніше

Студентська рада стідмістечка: Детальніше

ТРАДИЦІЙНІ ЛЕКЦІЇ ФІРМИ HERZ УКРАЇНА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІЕЕ

23 березня 2017 року відбулася лекція співробітників фірми HERZ Україна для студентів 3 курсу ІЕЕ, майбутніх енергоменеджерів. Тема лекції : «Енергоефективність та регулювання систем опалення»

ЗНАЙОМСТВО МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З КРАЩИМИ ПРАКТИКАМИ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ЗАВОД «ОБОЛОНЬ»

У березні студенти 4 та 5 курсів груп ОТ та ОН відвідали пивоварню заводу «Оболонь» у місті Києві.

Детальна розповідь екскурсовода варта захоплення. Початок вона бере з історії створення заводу, а далі включає у собі абсолютно усі нюанси від відбору хмелю та солоду до унікальної системи їх варіння.

Студенти на власні очі побачили найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу. Головною рисою заводу є його бережне відношення до оточуючого середовища. Глобальні екологічні виклики торкаються інтересів усе більшої кількості людей, формують нового клієнта і нове суспільство, для якого турбота про довкілля є не просто бажаною, а необхідною умовою функціонування організації, з якою вони матимуть справу.

У всіх адміністративних приміщеннях впроваджуються енергозберігаючі технології - гнучке керування освітленням (в тому числі за допомогою датчиків руху), теплоізоляційні матеріали, енергоефективне обладнання. На виробництві, крім переліченого, також застосовують систему роздільного збирання вторсировини з подальшою її переробкою. Виконується постійний моніторинг і контроль виробничих параметрів, а також аналіз даних енергоспоживання усіх ланок виробництва, що є необхідною умовою побудови ефективної системи енергетичного менеджменту.

Такий приклад енергоефективного виробництва є особливо актуальним для майбутніх фахівців спеціальності «Енергетичний менеджмент».

Пивоварня «Оболонь» запрошує усіх бажаючих поринути у захоплюючу подорож найбільшою броварнею Європи, сайт для реєстрації: http://obolon.ua/ukr/about/excursion/ (від 15 чоловік, старше 18 років).

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ 2015

В НТУУ «КПІ» на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту з 20 по 23 квітня 2015 р. проводилась за наказом Міністерства освіти та науки України Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Енергетичний менеджмент». В олімпіаді прийняли участь 10 провідних ВНЗ України. Олімпіада з енергетичного менеджменту проводилася за напрямками «Електротехніка та електротехнології» та «Теплоенергетика». Кількість студентів і викладачів, які приймали участь в Олімпіаді складала 40 осіб. За три дні олімпіади учасники провели основний тур змагання, відвідали технічний музей НТУУ «КПІ», виставку енергоефективного обладнання та будівництво енергоефективного будинку пасивного типу, лабораторію енергоефективного обладнання BOSCH, лабораторії кафедр електропостачання, теплотехніки та енергозбереження, журі виявило переможців олімпіади в особистому та колективному заліку, оргкомітет підвів підсумки та нагородив учасників грамотами та дипломами, вручив подарунки від спонсорів.

Переможцями олімпіади в особистому заліку стали:

- за напрямом «Електротехніка та електротехнології»: Андрушков О.В. НТУУ «КПІ» (1 місце); Волков Д.О. НТУУ «КПІ» (2 місце); Максим’юк С.О. ІФНТУНГ, Івано-Франківськ (3 місце);

- за напрямом «Теплоенергетика»: Яценко О.І. НТУУ «КПІ» (1 місце); Шулумей А.В. СумДУ, Суми (2 місце); Кунь О.В. НТУУ «КПІ» (3 місце).

В командному заліку І місце завоювала команда НТУУ «КПІ», Київ, ІІ місце – команда СумДУ, ІІІ місце – НАУ «ХАІ». Оргкомітет олімпіади висловлює подяку керівництву і провідним викладачам університетів, які підготували обдаровану студентську молодь, що здатна вирішувати складні питання і в подальшому стане впроваджувати ідеї енергозбереження та енергоменеджменту в життя. Особлива подяка спонсорам Олімпіади: компаніям HERZ, Viessman, WILO, BOSCH, E.NEXT, KNAUFINSULATION, німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ, які підготували чудові подарунки студентам і викладачам ВНЗ, без участі яких неможливо було провести нагородження і закриття олімпіади.

ЕКСКУРСІЯ В КИЇВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ» ПРИ КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Ігнатова Настя, 5 курс, гр. ОТ-41с.

Нещодавно я відвідала екскурсію разом зі своїми викладачами Шевченко О.М. та Шовкалюк М.М. в рамках навчальної дисципліни «Методи аналізу і моніторингу енергопостачання» в «Київському центрі енергоефективності» при Київській міській адміністраці (http://kyivesko.com.ua/kce).

Раджу всім! Ви спитаєте: «Що ж цікавого може бути в такій екскурсії?». Для студентки 5-го курсу така форма занять у формі навчальних екскурсій відіграє значну роль в формуванні бачення подальшої професії. Ти дивишся з іншої сторони на речі,про які тобі дуже часто розповідали.

Але одна річ, коли слухаєш викладача на парі, який тобі розповідає «суху» теорію, а зовсім інше – побачити на власні очі та мати змогу торкнутися до зразків сучасного енергозберігаючого обладнання на стендах, яке застосовують у реальності.

Для студентів, які ще досі не зрозуміли, де можна застосувати свої знання, отримані за лавами інститутських парт, така екскурсія внесе велику роль.

з початку>>