УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Викладачі кафедри взяли участь у ІІ-ій Міжнародній науково-технічній конференції «Актуальні питання енергетики, будівництва та екологічної інженерії», що була проведена в Келецькому технологічному університеті, Польща. Після пленарного засідання представники університету провели екскурсію для ознайомлення з інженерними системами будівлі одного з факультетів.

СПІВПРАЦЯ З ЗАРУБІЖНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Кафедра має давні партнерськи стосунки з КОМПАНІЄЙ HERZ УКРАЇНА. Восені цього року (з 21 по 25 жовтня) в рамках візиту з групой викладачів вищих навчальних закладів України завідувач кафедри проф. Дешко В.І. знайомився з підприємствами групи HERZ в Австрії з колегами Вищої професійної школи (університету прикладних наук) землі Бургенланд в м. Пінкафельд.

Ректор Вищої школи пан Гернот Хайнрайх (в центрі) дає пояснення в лабораторії університету.

Екскурсія по навчальної лабораторії бази університету.

Біля входу у головний офіс фірми.

Знайомство з багатофункціональним вузлом підключення фанкойлів Compact Conect4.

Вручення сертифікату.

На екскурсії у Відні.

Партнери

Міжнародні програми для науковців, викладачів та студентів:
1. Еразмус+ – це нова програма ЄС в галузі освіти, підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020 рр. Для країн-партнерів програми (включаючи Україну) відкривається низка можливостей для студентів, дослідників, працівників вищих навчальних закладів, молодіжних організацій та інших інституцій.
     
2. EUROEAST – проект з академічної мобільності для студентів, аспірантів, викладачів, які бажають навчатися, проводити дослідження або стажуватися в університетах країн Європейського Союзу та країн СНД.
     
3. Проект «Темпо» заснований в 2012 році за підтримки та у повній співпраці з Європейським Союзом, в межах освітньої програми Erasmus Mundus. Його мета – дати можливість усім бажаючим студентам та аспірантам поїхати на стажування до одного з університетів Італії, Іспанії чи Португалії.
     
4. SIU - Норвезький центр для міжнародної співпраці у галузі освіти створений для розвитку відносин між Норвегію та усім світом в освіті та дослідництві.
     
5. Erasmus Mundus - Програма студентського обміну, створена Європейським союзом із метою підвищення мобільності європейських студентів і підвищення якості вищої освіти за рахунок фінансування академічного співпраці із країнами, що не входять до Європейського Союзу.
     
6. Fulbright - Програма імені Фулбрайта — програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки, спонсорується Державним департаментом та посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Засаднича ідея програми — взаємодія та взаєморозуміння; ґрунтується на пізнанні та повазі до розмаїтого світу.
     

Теми по міжнародному співробітництву

Теми наукових досліджень для міжнародного співробітництва:
- Короткострокове прогнозування теплоспоживання та теплового комфорту громадських будівель на основі методів регресійного аналізу та енергетичних моделей будівлі.
- Розробка системи енергетичної сертифікації для об’єктів соціальної сфери на основі бенчмаркінгу та визначення базового рівня.
- Використання моделей життєвого циклу для розрахунку викидів CO2 при енергоспоживанні будівель.
- Створення інформаційно-аналітичної системи для розробки оптимальної програми комплексної термомодернізації з житлового району з централізованим теплопостачанням.
- Розробка енергоефективних теплообмінників систем вентиляції.
- Термомолекулярна енергетика.

з початку >>