Анонси

• УВАГА! Дні відкритих дверей, де розкриються всі переваги спеціальності "Енергетичний менеджмент та інжиніринг" 18.03.2017 та 22.04.2017 о 10:00 у 22-му корпусі.

• Шановний випускник, компанія Віссманн проводить набір молодих спеціалістів без досвіду роботи для стажування Cтажування Вiссманн

• Участь викладачів з ІЕЕ у тренінгах Британської Ради в Україні Детальніше

• Проект «Власне тепло» отримав інвестиції на фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»! Ідея проекту

• При підтримці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України НТУУ «КПІ» ВІДКРИВ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ «КОМУНАЛЬНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» на базі спеціальності 8.05060105 (7.05060105) “Енергетичний менеджмент” при кафедрі теплотехніки та енергозбереження НТУУ «КПІ».

• Вітаємо номінантів конкурсу «Практика запуску стартапу» Стартап школи Sikorsky Challenge! Sikorsky Challenge